کاشت مو و ابرو

طبیعی

۱.۵۰۰.۰۰۰ هزار تومانتخفیفجشنواره عید

کلینیک زیبایی

کلینیک تخصصی کاشت مو و ابرو اکسیر زیر نظر وزارت بهداشت و درمان
کاشت مو ، ابرو
_

مدرن‌ترین روش کاشت مو ایران در کلینیک اکسیر

در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روش های جدید کاشت مو در دنیا بر آن شدیم تا با تکیه بر دانش ۱۰ ساله و انجام عمل‌های موفق در ایران، جدید ترین روش کاشت مو را در کلینیک تخصصی کاشت مو اکسیر اجرا کنیم. این کلینیک زیر نظر وزارت بهداشت و درمان در حال فعالیت می‌باشد.

  • بدون درد
  • یک روزه
  • تراکم بالا
  • دوران نقاهت کوتاه
خدمات(ضروری)

نمونه کارهای کلینیک اکسیر

کاشت مو چیست؟

کاشت مو عملی است که طی آن فولیکول‌های مواز قسمتی از بدن که محل دهنده یا بانک مو نامیده می‌شود به قسمت بدون مو و طاس بدن که مورد نظر ماست منتقل می شود که قسمت دریافت‌کننده نامیده می شود در این روش با حداقل تهاجم، گرافت های حاوی فولیکول‌های مو که ذاتاً مقاوم در برابر ریزش هستند(مانند موهای پشت سر) به پوست سر طاس پیوند می‌شوند موی پیوند شده نه تنها یک موی طبیعی است بلکه تا پایان عمر دائمی بوده، رشد می‌کنند، بلکه جنس، رنگ و حتی تغییرات رنگ آن‌ها همانند تغییرات رنگ موهای پشت سر خواهد بود کاشت مو در کلینیک اکسیر به دو روش استخراج واحد فولیکول (FUE ) و پیوند واحد فولیکولی (FUT)انجام می‌گیرد.

روش‌ها

  • روش FUEطی این عمل فولیکول های مو از ناحیه پشت و کناره های سر استخراج میشوند. فولیکول ها به صورت مجزا و با وسیله ای به نام میکروپانچ توسط پزشک برداشته می شوند. برداشتن هر فولیکول زخم کوچکی به اندازه ۱ میلیمتر برجای میگذارد. بد نیست بدانید هر فولیکول میتواند یک تا چهار تار مو در خود جای دهد. این موها سپس با برش های بسیار ریز در ناحیه مورد نظر کاشت می شوند. بسته به نوع عمل و تعداد تار مو,عمل کاشت مو به چند ساعت زمان و حتی گاهی به چند جلسه کاشت نیاز دارند. در این روش از هیچ بخیه ای استفاده نمی شود. مراجعه کننده نیاز به استراحت و دوره نقاهت ندارد و بهبودی اغلب در مدت زمان کوتاهی حاصل می شود.
  • روشFUTدر این روش ناحیه ای از پوست سر که فولیکول های مناسبی دارد عموما از ناحیه پست سر برداشته میشود. سپس این ناحیه با استفاده از بخیه ترمیم میشود. در نتیجه یک علامت خطی بسته به اندازه ی ناحیه برداشته شده در پشت سر باقی میماند که البته به وسیله مو پوشانده میشود. سپس فولیکول های مو از ناحیه برداشته شده استخراج شده و با برش های بسیار ریز در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند. در این روش نسبت به FUE درد و تورم بیشتری گزارش شده است.
قبل از عمل کاشت مو

ممکن است مراقبت یا باید و نبایدهای قبل از انجام کاشت مو دغدغه‌ی خیلی از افراد باشد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به کاشت مو آمادگی‌های لازم را کسب کنید. در صورت وجود بیماری زمینه ای یا مصرف داروی خاص حتما پزشک خود را در جریان قرار دهید. حداقل از سه روز قبل از انجام عمل آسپرین، وارفارین و سایر داروهای ضد انعقاد را مصرف نکنید. مصرف این داروها احتمال خونریزی را در شما افزایش می‌دهد.

حداقل از یک روز قبل سیگار و الکل مصرف نکنید. مصرف سیگار عملکرد داروهای بی‌حسی را مختل کرده و کشیدن سیگار خونرسانی به پوست به خصوص پوست سر را کاهش می دهد بهتر است در روز عمل لباس دکمه دار بپوشید زیرا پس از اتمام کاشت مو نباید فشاری به فولیکول‌های تازه کاشته شده وارد شود مدت زمان عمل ممکن است ۶ تا ۸ ساعت بسته به تعداد گرافت های کاشته شده به طول بیانجامد. دوش بگیرید. تا چند روز بعد از کاشت مو اجازه ی حمام رفتن و شستشوی موهایتان را نخواهید داشت.

 

پس از کاشت مو

روز اول پس از کاشت مو سرتان بانداژ می‌شود تا از انتقال التهاب به نواحی صورت و نیز بروز عفونت پیشگیری به عمل آید تورم، وجود نقاط قرمز در ناحیه کاشت و ناحیه‌ای که گرافت های مو استخراج شده‌اند. امری طبیعی است در این مرحله آنتی بیوتیک و مسکن برای شما تجویز می شود. برای پیشگیری از ایجاد زخم و لخته شدن خون در نواحی کاشت اسپری کردن روزانه و نحوه‌ی نظافت ناحیه مورد نظر به شما آموزش داده می شود این کار روند بهبودی را تسریع می‌کند پس از حدود ۷ تا ۱۰ روز گرافت های مو در جای خود محکم شده و در اثر تماس دست نمی‌افتد از این مرحله به بعد ساقه موهای کاشته شده به مرور میریزند اما نگران نباشید. فولیکول‌های مو در داخل پوست باقی می‌مانند. حداقل تا یک هفته از انجام فعالیت‌های سنگین پرهیز کنید.

خدمات(ضروری)

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان هجدهم، پلاک ۱۰