کلینیک زیبایی و لیزر پوست و مو اکسیر

مجموعه تخصصی و مجهز لیزر و زیبایی

تخصص ما زیبایی، سلامت و شادابی شماست.

بهترین مشاوره، درمان و مراقبت پوست و موی خود را از ما بخواهید!

درباره کلینیک اکسیر

مجموعه مجهز و چندتخصصی

کلینیک اکسیر، مجموعه‌ای چندتخصصی در قلب شهر تهران است. این مجموعه ارائه‌دهنده بهترین خدمات زیبایی و لیزر، قلب و عروق، رژیم‌درمانی و فیتنس است. تلاش مجموعه ما، گرد هم آوردن بهترین تیم پزشکی تخصص‌های مختلف بوده است. همچنین تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات با استفاده از به‌روزترین تجهیزات و فناوری‌ها بوده است.

یکی از دلایل شکل‌گیری کلینیک اکسیر، به‌عنوان مجموعه‌ای چندتخصصی، نبود مراکز درمانی استاندارد و کیفی در این حوزه‌ها بوده است. از این رو تمام سعی و تلاش ما ارائه بهترین و متنوع‌ترین خدمات زیبایی و لیزر، قلب و عروق، داخلی و دیابت، رژیم‌درمانی و فیتنس هست.

 

کلینیک زیبایی

فناوری کلینیک اکسیر

تجهیزات و امکانات اکسیر

از سوی دیگر ما تلاش کردیم با ارائه خدمات تکمیلی همچون داروخانه اکسیر، و همچنین امکانات رفاهی در محیطی مدرن و آرام، به راحتی درمان شما کمک کنیم.

کلینیک اکسیر در راستای ارائه خدمات کیفی، بهترین تجهیزات با فناوری روز دنیا را در اختیار گرفته است. تجهیزات اکسیر، از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و با استانداردهای جهانی همچون اف.دی.اِی. (FDA) آمریکا و سی.ای. (CE) اروپا و همچنین وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران است.

گروه پزشکان متخصص و فوق‌تخصص اکسیر از مجرب‌ترین و متعهدترین پزشکان  در بخش های مختلف همچنین کارشناسان  مختلف حوزه پزشکی و کادر اداری این مرکز مفتخر است ضمن احترام به انتخاب شما عزیزان، خدماتی متمایز و استاندارد در زمینه های یادشده با بهترین کیفیت و بالاترین رضایت بخشی ارائه نماید.

مجوز فعالیت پزشکان کلینیک اکسیر

دکتر مزینی
دکتر قبادی
مسئول فنی کلینیک
پروانه کلینیک

قوانین و مقررات استفاده از خدمات اکسیر

شرایط استفاده از خدمات متنوع کلینیک اکسیر