تعرفه‌های لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زائد بدن کاری زمانبر، پرهزینه و دردناک است. شما ممکن است از روش‌های فراوانی برای حذف موهای زائد بدن خود استفاده کنید همانند تیغ، اپلاسیون، وکس و غیره
چیزی که مهم است این است که با هر بار تکرار اینگونه اقدامات قدیمی و سنتی باعث ضخیم‌تر شدن موهای زائد خود می‌شوید و حتی ممکن است باعث خراش و آسیب‌دیدگی پوست خود شوید. کلینیک زیبایی اکسیر مجموعه‌ای است برای معرفی و استفاده از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد در دنیا که در حال حاضر این دستگاه‌ها در ایران نیز از محبوبیت زیادی برخوردار است.
دستگاه الکساندرایت کندلا یکی از پیشرفته‌ترین و مجهز‌ترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد است. کلینیک اکسیر به عنوان یکی از مراکز معتبر و با سابقه در تهران از این دستگاه برای لیزر موهای زائد استفاده می‌کند.

پکیج شماره یک لیزر موهای زائد

همچنین وجود دستگاه لیزر الکساندرایت دکا در کلینیک اکسیر که جزو برترین مدل‌های دستگاه لیزر الکساندرایت برای لیزر موهای زائد است که ویژگی‌های منحصر بفردی دارد.

از جمله مزایای دستگاه‌های الکساندرایت کلینیک اکسیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عملکرد مطلوب بر روی تمام انواع پوست شامل روشن، سبزه، گندمی و برنزه
  • رفع تمامی انواع موهای زائد شامل موهای ضخیم، کرکی و نازک
  • ریزش ۹۵ درصدی موهای زائد بدن پس از اتمام دوره درمان
  • طول جلسه درمان کوتاه به دلیل تابش امواج قوی و موثر
  • دارا بودن سیستم کولینگ باد خنک برای سرد نگهداشتن محل لیزر و تکنولوژی الکس سرد که منجر به کاهش درد و خنک شدن محل لیزر می‌شود.
  • مدت زمان جلسه لیزر درمانی کوتاه به دلیل عملکرد فوق‌العاده دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و یا دکا اشاره نمود.

کلینیک اکسیر

علاوه بر بهره‌مندی از مجهزترین دستگاه‌های لیزر‌موهای زائد‌، با بهره‌گیری از پزشکان مجرب و متبحر توانسته به یکی از با سابقه‌ترین و بهترین مراکز زیبایی در قلب تهران باشد متخصصین مجموعه تخصصی زیبایی کلینیک اکسیر ابتدا وضعیت پوست، رنگ و نوع موی شما را بررسی می‌کنند سپس بهترین نوع لیزر برای دستبابی به نتیجه موثر و قطعی را به شما پیشنهاد می‌دهند در مجموعه کلینیک زیبایی اکسیر تمام تلاش ما بر این است تا بهترین و با کیفیت‌ترین کار با پایین‌ترین قیمت نسبت به مراکز دیگر برای مراجعین عزیز انجام شود.