جدیدترین روش لاغری با دستگاه

دو برنامه ورزش کردن و رعایت رژیم غذایی در ابتدای مسیر تلاش برای کاهش وزن و تناسب اندام، تأثیرات مثبت چشم‌گیری روی بدن افراد می‌گذارند. آن‌قدر که خود فرد و اطرافیان او شاهدند که چربی‌های اضافه بدن چطور مانند برف به سرعت در حال آب شدن و از بین رفتن هستند.

اما پروسه کاهش وزن به کمک این دو شیوه، حتی اگر کاملاً هم اصولی باشند، اغلب افراد را در میانه راه با دو چالش اساسی روبه رو می‌کند.

لاغری با دستگاه

یکی از این چالش‌ها استپ وزنی است:

که به معنی توقف طولانی مدت فرآیند کاهش وزن در افراد است. مشکل بعدی افتادگی و شل شدن پوست بدن و صورت است. البته هر دو مشکل، معضلات طبیعی و قابل حلی هستند که برای بیشتر افراد رخ می‌دهند. معضل استپ وزنی، وجود چربی‌های سمجی که آب نمی‌شوند و توقف جریان کاهش وزن موضوعاتی است که خیلی از افراد را دچار سردرگمی و نا امیدی در رسیدن به فرم دلخواه اندامشان می‌کند. در برخی از موارد حتی انجام ورزش‌های دشوارتر و سخت‌ کردن یا تغییر رژیم غذایی نیز چاره این مشکلات نخواهد بود.

افتادگی و شل شدن پوست بدن و صورت که به دلیل کاهش وزن صورت می‌گیرد به خاطر از دست رفتن چربی‌های اضافه بدن است. این چربی‌ها روزی پوست بدن را مجبور کرده بودند که تا حد امکان خودش را بکشد. حالا پس از کاهش وزن و از میان رفتن چربی‌ها، پوست کشیده شده قادر به بازیابی شکل اولیه خود نبوده و دچار شل شدگی و افتادگی خواهد شد بیشتر افراد با بروز این مشکل در پوست بدن خود اعتماد به نفسشان از دست می‌رود شل شدن پوست صورت و از بین رفتن شادابی آن مسئله مهم‌ دیگری است که هرکسی قدرت پذیرش آن را ندارد بسیاری از افراد با اضافه وزن‌های زیاد از ترس دچار شدن به همین مشکلات پوستی است که وارد برنامه لاغری و کاهش وزن نمی‌شوند در چنین شرایطی بهترین راه‌حل برای رفع هر دو معضل، ادامه دادن مسیر لاغری با دستگاه است.

 

لاغری با دستگاه به چه معنا است؟

لاغری با دستگاه به معنی بهره‌گیری از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته‌ای است که با تکنیک‌های خاصی روند کاهش وزن را تسریع می‌کنند.

استفاده از این دستگاه‌ها دو مزیت عمده به همراه دارد. مهم‌ترین آن کاهش وزن به صورت موضعی است. یعنی فرد می‌تواند فقط برای لاغر کردن بخش خاصی از بدن خود از این دستگاه‌ها استفاده کند. به این ترتیب عضلات و مفاصل سایر قسمت‌های بدن درگیر پروسه لاغری نشده و فشار و ساییدگی بیشتری را متحمل نمی‌شوند.

مزیت مهم دیگری که استفاده از دستگاه‌های لاغری به همراه دارد جلوگیری از افتادگی و شل شدگی پوست بدن در اثر کاهش وزن است. البته بهره‌گیری از دستگاه‌های لاغری نه‌تنها در پروسه کاهش حجم چربی‌ها، پوست قسمت‌های هدف‌گذاری شده برای لاغری را شل و افتاده نمی‌کنند، که می‌توانند مشکلاتی نظیر سلولیت یا افتادگی پوست را، که پیش‌تر در اثر کاهش وزن برای فرد رخ داده‌ است، تا حد بسیار زیادی درمان کنند.

بنابراین لاغری با دستگاه می‌تواند روش بسیار سودمندی برای چند گروه از افراد باشد.

  • نخست کسانی که حتی با وجود ورزش کردن یا رعایت رژیم غذایی، دچار استپ وزنی شده‌، اما هنوز به فرم دلخواه اندام خود دست پیدا نکرده‌اند.
  • گروه دوم افرادی هستند که تمایل دارند چربی موجود در نواحی خاصی از بدن خود را به‌طور موضعی از بین ببرند.
  • گروه سوم کسانی هستند که ورزش بیش از حد یا رژیم غذایی سخت‌گیرانه فقط باعث کم شدن حجم صورت یا لاغر شدن سایر نواحی بدن آن‌ها شده و هیچ اثر مثبتی روی قسمت‌هایی که باید چربی از دست بدهند، ندارد.
  • گروه چهارم افرادی هستند که در اثر کاهش وزن دچار افتادگی یا شل شدگی پوست شده‌اند و تمایل دارند روند کاهش وزن آن‌ها بدون تشدید این مشکلات پوستی، ادامه داشته باشد.

 

چند نوع دستگاه لاغری وجود دارد؟

به‌طورکلی دو نوع دستگاه لاغری وجود دارد. دستگاه‌های لاغری تهاجمی یا کمتر تهاجمی و دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی.

 

دستگاه‌های لاغری تهاجمی یا کمتر تهاجمی

این گروه از دستگاه‌های لاغری با تکنیک‌هایی مانند ایجاد حرارت به منظور تخریب بافت چربی‌ها و تخلیه‌ آن‌ها، قادر به کاهش دادن وزن افراد به صورت موضعی هستند.

 

دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی

لاغری با چنین دستگاه‌هایی کاملاً بدون درد و خون‌ریزی است. دستگاه‌های لاغری غیرتهاجمی با روش‌های مختلفی که بیشتر شبیه به ماساژ موضعی است، منجر به کاهش وزن در اندام‌های مورد نظر می‌شوند.

 

آشنایی با بهترین دستگاه‌های لاغری غیر تهاجمی

به جز مواردی که افراد دچار برخی بیماری‌های خاص یا مشکلات پوستی پیچیده هستند، لاغری با دستگاه‌های غیرتهاجمی برای همه امکان‌پذیر است ضمن آن‌که ایمن و بدون درد بودن این شیوه از لاغری سبب شده کسانی که می‌خواهند لاغری با دستگاه را انتخاب کنند، به دستگاه‌های غیرتهاجمی تمایل بیشتری داشته باشند به همین دلیل است که انواع مختلفی از این دستگاه‌ها در کلینیک‌های تخصصی لاغری و تناسب اندام وجود دارند.

 

لاغری با دستگاه اکسلیس Exilis

لاغری با دستگاه اکسلیس به معنی دست‌یابی به یکی از مطمئن‌ترین شیوه‌های کاهش وزن موضعی است. علاوه بر آن این دستگاه تأثیر چشم‌گیری روی فرم‌دهی به بدن داشته و مشکلات پوستی نظیر سلولیت یا شل شدگی را نیز برطرف می‌کند.

اکسلیس از فناوری رادیو فرکانس Radiofrequency یا RF برای نفوذ و شکستن بافت چربی‌ها استفاده می‌کند. در این روش غیر تهاجمی لاغری، دستگاه با گرم کردن لایه‌های عمیق پوست، چربی‌های اضافه را از بین می‌برد. فرآیند گرم کردن چربی‌ها که به آن لیپولیز چربی می‌گویند موجب تجزیه سلول‌های چربی می‌شود. به این ترتیب حجم سلول‌های چربی کاهش پیدا می‌کند. در همین حین پوست تشویق به تولید کلاژن و الاستین طبیعی نیز می‌شود.

دستگاه لاغری اکسلیس Exilis

در نهایت نتیجه استفاده از دستگاه اکسلیس اندامی است که علاوه بر آن‌که چربی اضافه از دست داده و به فرم دلخواه در آمده، پوست کشیده و شادابی دارد که ابداً دچار افتادگی یا شل شدگی نیست. بنابراین دستگاه لاغری اکسلیس قادر است دو کار مهم را در یک زمان انجام دهد.

به‌جرئت می‌توان گفت که هیچ دستگاه لاغری دیگری به‌اندازه اکسلیس روی فرم دهی به بدن، کاهش چربی‌های موضعی، کانتورینگ و کشیدن پوست مؤثر عمل نمی‌کند. فناوری اکسلیس انقلابی در دستگاه‌های لاغری بوده است که برای لاغری هر قسمت بدن از جمله بازوها، ران‌ها، پاها، باسن، شکم و پهلوها مورد استفاده قرار می‌گیرد. به علاوه سلولیت اندام‌های تحتانی یا چین و چروک‌های سرسخت صورت توان هیچ‌گونه مقاومتی در برابر دستگاه اکسلیس را ندارند.

دستگاه لاغری اکسلیس یکی از تولیدات کمپانی BTL انگلستان است. این شرکت از سال ۱۹۹۳ میلادی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی/ زیبایی فعالیت داشته و هم اکنون بهترین دستگاه‌های لاغری با پیشرفته‌ترین فن‌آوری را با نام تجاری Exilis و برخی برندهای دیگر تولید و روانه بازار می‌کند.

 

دستگاه لاغری ال‌پی‌جی LPG

لاغری با دستگاه LPG نه تنها غیرتهاجمی بوده که برای برخی از افراد بسیار خوشایند است.

دستگاه لاغری ال پی جی LPG

ال‌پی‌جی:

دستگاه لاغری مخصوصی است که یک غلتک ماساژدهنده دستی دارد این غلتک روی نواحی مورد نظر بدن که قرار است چربی‌های لجباز آن‌ها آب شود، حرکت داده می‌شود. ماساژی که غلتک دستگاه LPG به پوست بدن وارد می‌کند با مکش همراه است. ترکیب این دو عملکرد باهم منجر به گرم شدن پوست بدن و افزایش گردش خون در آن می‌شود.

لاغری با دستگاه Lpg دو مزیت دارد. مهم‌ترین آن همین کاهش چربی به‌صورت موضعی است. و مزیت دوم این است که ماساژ و مکندگی دستگاه سبب جوان سازی پوست، رفع مشکل شل شدگی، افتادگی پوست و از بین سلولیت می‌شود.

افرادی که در ناحیه شکم، پاها، ران، باسن، بازو یا زیر گردن چربی‌های اضافه‌ دارند می‌توانند به کمک جلسات درمانی با  LPG مشکل خود را خیلی زود برطرف کنند.

 

لاغری با دستگاه شاک ویو shockwave

دستگاه لاغری شاک ویو تکنیک دیگری برای کاهش چربی‌های مزاحم بدن دارد. این دستگاه با تحریک چربی‌ها به کمک امواج، آن‌ها را وادار به فروپاشی و تجزیه می‌کند. این تکنیک سبب می‌شود سلول‌ها اسید‌های چرب ناخواسته و غیر مفید را دفع کنند. به دلیل آن‌که شاک ویو منجر به بهبود عملکرد سیستم گردش خون می‌شود، حجم چربی‌های مزاحم به تدریج کاهش پیدا می‌کنند.

دستگاه لاغری شاک ویو shockwave

البته نکته بسیار مثبت استفاده از دستگاه لاغری شاک ویو این است که این دستگاه هیچ کاری به چربی‌های مفید و مورد نیاز سطح پوست ندارد. در عوض به رفع مشکلاتی نظیر سلولیت نیز کمک می‌کند. یعنی نتیجه‌ای که در اثر استفاده از دستگاه لاغری شاک ویو حاصل می‌شود عضوی است که هیچ چربی اضافه‌ای ندارد؛ همچنین پوست آن کشیده و شاداب بوده و جوان‌تر از قبل شده است.

بهتر است بدانید که امواج تولید شده توسط دستگاه لاغری شاک ویو طول موج مشخصی دارد که فقط روی بافت چربی اثر گذاشته و هیچ‌گونه ضرری برای سایر اندام‌های بدن انسان ندارد.

دستگاه لاغری شاک ویو نیز یکی از تولیدات شرکت معتبر BTL انگلستان است.

 

لاغری با دستگاه پرسوتراپی pressotherapy

پرسوتراپی دستگاهی است که با تخلیه لنف قادر است به‌طور محسوسی منجر به لاغری اندام‌هایی مانند دست‌ها، پاها، ران، بازو، شکم و پهلوها شود. این دستگاه به کمک فشار هوا حرکات موزونی شبیه به ماساژ در اندام‌ها ایجاد می‌کند. ترکیب فشار و حرکت موجب تخلیه مایعات درون غدد لنفاوی می‌شود.

دستگاه لاغری پرسوتراپی pressotherapy

فردی که تمایل به لاغری به کمک دستگاه پرسوتراپی دارد باید در جلسات درمانی خود در کلینیک لباس مخصوصی که شبیه به لباس فضانوردان است، بپوشد. این لباس حاوی لوله‌هایی است که متصل به یک دستگاه کامپیوتری هستند. لباس با هوا باد می‌شود و فرد احساس وارد شدن فشار به اندام‌های خود را حس می‌کند. این فشار همان چیزی است که غدد لنفاوی برای تخلیه مایع درون خود به آن نیاز دارند.

پس از پایان کار دستگاه پرسوتراپی، ممکن است فرد احساس پر شدن مثانه داشته باشد که به دلیل حرکت مایعات در بدن اوست. به هر حال این دستگاه لاغری نیز به‌شدت روی کاهش وزن مؤثر بوده و این کار را بدون درد و عوارض جانبی انجام می‌دهد.

 

بهترین دستگاه‌های لاغری در کلینیک زیبایی اکسیر

حالا اگر شما تمایل دارید پروسه لاغری و دست‌یابی به تناسب اندام خود را به کمک دستگاه‌های لاغری تسریع کنید و هم زمان پوستی شاداب و جوان داشته باشید، باید کلینیکی را انتخاب کنید که مجهز به مدرن‌ترین دستگاه‌های لاغری باشد.

مجموعه اکسیر این امکان را دارد که با دستگاه‌های  اکسلیس، LPG، شاک ویو و پرسوتراپی خود بهترین خدمات لاغری با دستگاه را به شما ارائه کند.

بهترین دستگاه‌های لاغری در کلینیک اکسیر

[/vc_column_text]

[/vc_column][/vc_row]