دپارتمان جراحی و خدمات زیبایی

بهترین خدمات زیبایی و لیزر پوست و مو
با کامل‌ترین تجهیزات و پزشکان حاذق

خدمات جراحی و خدمات زیبایی: بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، رینوپلاستی، لیفت سینه، برداشتن خال و ضایعات پوستی. این موارد بخشی از عناوین عمل‌های جراحی پیشرفته و پر مخاطب در دنیا هستند. عمل‌هایی که در کشور ما نیز به دست پزشکان حاذق و در کلینیک‌های مجهز به‌راحتی انجام ‌می‌شوند.

سال‌های زیادی است که متخصصین زبردست در حوزه جراحی زیبایی توانسته‌اند خدمات ارزشمندی به بیماران خود ارائه کنند. افرادی که در اثر سوانحی همچون آتش‌سوزی یا تصادفات سنگین رانندگی دچار نقص در صورت و بدن خود می‌شوند، پس از بهبودی حال عمومی‌شان چشم امید به جراحان زیبایی دارند.

خدمات پزشکان متخصص در حوزه زیبایی:

تنها محدود به انجام جراحی‌های زیبایی روی افراد پس از بروز سوانح سخت نمی‌شود. این پزشکان می‌توانند احساس خوشایند زیباتر شدن را با انجام عمل‌های جراحی که از آن‌ها نام بردیم، همچون رینوپلاستی (جراحی بینی)، بلفاروپلاستی(جراحی پلک)، ابدومینوپلاستی (جراحی شکم و برداشتن چربی‌ها)، لیفت سینه و برداشتن خال و ضایعات پوستی در مراجعین خود خلق کنند.

ممکن است انجام دادن هرکدام از این جراحی‌های زیبایی نیاز شما نیز باشد. اما بهتر است پیش از هر اقدامی ابتدا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید. سپس با برگزیدن یک کلینیک زیبایی مجهز و مطالعه در خصوص سوابق پزشکانی که در آن مشغول به کار هستند، می‌توانید با خیالی آسوده تن به تیغ جراح زیبایی مورد نظر خود بسپارید.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

رینوپلاستی

رینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

لیفت سینه

لیفت سینه

برداشتن خال و ضایعات پوستی

برداشتن خال و ضایعات پوستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی blepharoplasty نوعی عمل جراحی زیبایی است که مربوط به پلک انسان می‌شود. اصلی‌ترین کاری که در بلفاروپلاستی انجام می‌شود ترمیم افتادگی پلک است. اما انجام مواردی همچون از بین بردن پوست، ماهیچه‌ها و چربی‌های اضافی اطراف چشم نیز در آن امکان‌پذیر است.

این بسیار بدیهی است که با افزایش سن، پلک‌های شما به‌تدریج کشیده شود. در عین حال ماهیچه‌های پشتیبان کننده از پلک‌ها نیز ضعیف می‌شوند. در نتیجه احتمال این‌که چربی‌های اضافه در بالا و زیر پلک‌ها تجمع پیدا کنند، بسیار زیاد خواهد بود. این موضوع سبب ایجاد افتادگی در ابروها، افتادن لبه‌های بالایی چشم و ایجاد کیسه‌هایی در زیر چشم‌ها می‌شود.

این اتفاق طبیعی باعث می‌شود که سن شما از آنچه واقعاً هست، بیشتر به نظر برسد. ضمن آنکه در برخی از موارد ایجاد شدن چربی در اطراف چشم می‌تواند دید میدانی شما را کاهش دهد. در این‌جا است که بلفاروپلاستی می‌تواند مشکل شما را حل کند.

انجام عمل بلفاروپلاستی یا همان جراحی پلک قادر است علاوه بر باز پس دادن حس جوانی به شما و هوشیاری به چشم‌هایتان، سبب کاهش مشکلات بینایی ناشی از ایجاد چربی در اطراف چشم یا افتادگی پلک‌ها شود.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست؟

وقتی شما از مشکلات ناشی از شکم بسیار سنگین، شل و آویزان رنج می‌برید، پزشک جراح زیبایی به شما  انجام عمل ابدومینوپلاستی abdominoplasty را پیشنهاد می‌کند. ابدومینوپلاستی که نام دیگر آن تامی تاک   Tummy tuckاست در حقیقت نوعی عمل جراحی زیبایی مخصوص به ناحیه شکم محسوب می‌شود. در این عمل پوست اضافی، شل و چربی‌های بدشکل و مزاحم شکم برداشته شده که منجر به سفت شدن و ایجاد کشش در این ناحیه می‌شود.

البته این نکته را به یاد داشته باشید که هدف از انجام ابدومینوپلاستی جراحی پوست یا چربی‌های اضافه روی شکمی است که امکان از بین رفتن آن، حتی با انجام ورزش‌های منظم و مکرر وجود ندارد.

به عنوان مثال اگر شما بنا به دلایلی با رژیم‌های غذایی سخت، ناگهان وزن زیادی را از دست بدهید یا به عنوان یک خانم، پروسه بارداری و زایمان را یک یا چند بار طی کرده باشید، به‌خوبی میدانید که اضافه کردن وزن در عرض چند ماه یا کاهش دادن سریع وزن با رژیم غذایی ممکن است چه بلایی سر زیبایی ناحیه شکمی شما بیاورد. تغییر شکلی که حتی ورزش کردن نیز قادر به ترمیم آن نخواهد بود.

درست در چنین مواردی است که پزشک جراح زیبایی برای بازگرداندن احساس اعتماد به نفس به شما پیشنهاد می‌کند با عمل ابدومینوپلاستی از شر افتادگی پوست و چربی‌های این ناحیه خلاص شوید.

 

ابدومینوپلاستی

به هیچ عنوان یک عمل جراحی مربوط به کاهش وزن و سایز نیست. اتفاقاً انجام دادن این عمل فقط به کسانی پیشنهاد می‌شود که اضافه وزن شدید نداشته و شاخص توده بدنی آن‌ها (BMI) در وضعیت سالمی است.

رینوپلاستی

رینوپلاستی چیست؟

رینوپلاستی rhinoplasty همان جراحی مربوط به بینی است. انجام این عمل جراحی ممکن است به دلیل میل شما به زیباتر شدن باشد. یا به خاطر این‌که از مشکلات تنفسی رنج می‌برید، مجبور به انجام دادن آن باشید. در برخی از موارد نیز هردوی این انگیزه‌ها سبب می‌شود تا رینوپلاستی کنید.

قسمت فوقانی ساختار بینی استخوانی است. همچنین قسمت پایین آن از جنس غضروف است. رینوپلاستی می‌تواند استخوان، غضروف، پوست یا هر سه مورد را تغییر دهد.

به همین دلیل بد نیست پیش از آن‌که در تصوراتتان بینی خود را تراش داده و آن را شبیه به بینی بازیگران هالیوودی خیال کنید، ابتدا از یک پزشک چیره دست و خوش نام با تخصص جراحی زیبایی مشاوره بگیرید. باید از او بخواهید بینی شما را بررسی کرده تا ببینید انجام چه‌کاری روی آن میسر بوده و منجر به زیباتر شدن آن می‌شود.

لیف سینه

لیف سینه چیست؟

نام دیگر عمل لیف سینه breast lift ، ماستوپکسی mastopexy است. این عمل جراحی زیبایی نیز باید توسط یک متخصص جراحی پلاستیک انجام شود. در هنگام لیفت سینه یا بالا کشیدن آن، پوست اضافی پستان و اطراف آن برداشته شده و بافت سینه برای بزرگ‌ شدن سینه تغییر شکل پیدا می‌کند.

انجام این عمل جراحی زیبایی نیز به کسانی توصیه می‌شود که پستان‌هایشان بنا به دلایل مختلفی به سمت پائین آویزان باشد. افرادی که این عمل را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند پس از بهبودی کامل از احساس خوب افزایش اعتماد به نفس خود حرف می‌زنند.

البته این نکته بسیار حائز اهمیت است که به‌طور پیش‌فرض عمل لیف سینه اندازه پستان‌ها را به شکل قابل توجهی کاهش نخواهد داد. یعنی این کار منجر به کوچک شدن زیادی سایز پستان‌ها نمی‌شود. گرچه می‌توان پیش از جراحی از پزشک درخواست کرد که به همراه بالا کشیدن یا لیفت سینه، اندازه آن‌ها را کوچک‌تر نیز بکند.

برداشتن خال

برداشتن خال و ضایعات پوستی به چه معنا است؟

خال‌ها اصلاً پدیده‌های عجیبی نیستند. آن‌ها فقط حاصل تجمع و رشد بیش از حد سلول‌های پوستی هستند که رنگ تیره‌تری دارند. بیشتر مردم دنیا روی نواحی مختلفی از پوست خود خال دارند. این خال‌ها معمولاً به رنگ‌های متفاوتی از جمله قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای روشن یا مشکی است. داشتن خال به خودی خود هیچ مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

 

معضل داشتن خال:

زمانی احساس می‌شود که رویش و حضور آن به زیبایی یکی از اعضای بدن، به‌ویژه صورت آسیب وارد کند. درست در چنین مواردی  است که می‌توان بدون احساس نگرانی با یک پزشک متخصص در حوزه جراحی زیبایی مشاوره کرد. پزشکان اغلب پس از بررسی خال‌های مزاحم، به‌صورت سرپایی و در مدت کوتاهی خال‌های پوستی را برمی‌دارند. ضایعات پوستی نیز مناطقی از پوست هستند که بنا به دلایلی بافت، شکل و رنگ آن‌ها با پوست اطرافشان متفاوت است. ضایعات پوستی اغلب برآمده یا تکه‌ای هستند. همچنین ایجاد شدن آن‌ها روی پوست علل مختلفی دارد.

ضایعه پوستی

به‌عنوان یک توده غیر طبیعی، برجسته، شبیه به زخم، اغلب بدون درد و رنگی توصیف می‌شود. به هر حال فارغ از این‌که ضایعه پوستی به چه علتی ایجاد شده، در کجای بدن بوده و چه شکل و رنگی دارد؟! در اغلب موارد توسط پزشکان متخصص جراحی زیبایی قابل ترمیم است. البته پیش از هر اقدامی ضایعه پوستی باید به طور کامل بررسی شود. سپس پزشک می‌تواند تصمیم بگیرد که برای برطرف کردن این ضایعه چه نوع جراحی باید انجام شود؟!

ایران ما در زمینه تخصص جراحی زیبایی یکی از پیشروترین کشورها در جهان و یکی از بهترین‌ها در منطقه خود است. ما با داشتن پزشکانی با تجربه، ماهر و زبردستی که سال‌ها در زمینه آخرین تکنیک‌های جراحی زیبایی مطالعه کرده‌اند می‌توانیم به هر امکانی برای زیباتر شدن چهره و اندام خود دست پیدا کنیم.

اما قطعا پیدا کردن پزشکی که بتوان با تکیه به علم، مهارت و سوابق او تن به جراحی زیبایی داد کار دشواری است. همچنین انتخاب کلینیک زیبایی معتبری که بهترین و مدرن‌ترین امکانات لازم برای انجام جراحی زیبایی در آن فراهم باشد خود چالش دیگری است. بد نیست فرآیند یافتن و انتخاب کردن پزشک متخصص حاذقی که در یک مرکز جراحی زیبایی مجهز مشغول به فعالیت است با دقت و وسواس زیادی طی شود.

 

کلینیک اکسیر، کلینیکی با پزشکان خوش نام و چیره دست در کنار بهترین تجهیزات روز دنیا

ما در مرکز جراحی زیبایی اکسیر هردوی این ویژگی‌ها را در کنار هم گرد آورده‌ایم. پزشکانی در این کلینیک مشغول به کارند که در حوزه تخصصی خود جزو خوش نام‌ترین ها و خوش سابقه‌ترین ها هستند. اما حتی حاذق‌ترین پزشکان دنیا نیز بدون در اختیار داشتن امکانات پیشرفته قادر به ارائه بهترین عملکرد خود نیستند.

در کلینیک تخصصی اکسیر آخرین و مدرن‌ترین تجهیزات لازم در حوزه پزشکی زیبایی فراهم شده است؛ تا هم پزشکان بتوانند با خیالی که آسوده با در اختیار داشتن تجهیزات روی دانش و تخصص خود تمرکز کنند. هم مراجعین محترمی که برای انجام عمل‌های زیبایی به مرکز جراحی زیبایی اکسیر مراجعه می‌کنند، جراحی‌های موفقی داشته باشند و پروسه درمانی و دوره نقاهت پس از عمل خود را در آسایش کامل سپری کنند.

بد نیست شما هم اگر تصمیم دارید یکی از عمل‌های بلفاروپلاستی، ابدومینوپلاستی، رینوپلاستی، لیفت سینه، برداشتن خال و ضایعات پوستی را انجام دهید، کمی سخت‌گیرانه انتخاب کنید. یعنی هم سوابق پزشکانی که در حوزه نیاز شما مشغول به کار هستند را در نظر بگیرید. هم کلینیک‌های خوش نام و با سابقه‌ای را که می‌توانید در آن‌ها عمل جراحی زیبایی مورد نظر خود را انجام دهید خوب بررسی کنید.

برای تعیین وقت و مشاوره با ما تماس بگیرید.

سوالات متدوال

هزینه جراحی زیبایی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی با توجه به ناحیه تحت جراحی، دستمزد جراح، هزینه آزمایشات و داروها، هزینه بیمارستان یا مطب، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می‌شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر پزشکی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهای او را مشاهده کنید.

لوگو کلینیک زیبایی اکسیر

سوال یک

چگونه می توان بهترین کلینیک زیبایی را انتخاب کرد؟

از آن‌جا که جراحی‌های زیبایی ضروری نمی‌باشند پس فرد زمان کافی را برای انتخاب بهترین جراح دارد، برای انتخاب بهترین کلنیک زیبایی می‌توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.

پس از تهیه لیستی از بهترین مرکز جراحی زیبایی درباره آن‌ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن‌ها بروید.

در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک مورد نظر بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.

لوگو کلینیک زیبایی اکسیر

سوال دو

ورم بعد از عمل چقدر طول می‌کشد تا بهبود یابد‌؟

ورم و درد بستگی به نوع پوست دارد. ولی اصولا به مدت دو هفته طول می‌کشد تا بهبود یابد.

لوگو کلینیک زیبایی اکسیر

سوال سه

بعد از عمل بیمار می‌تواند ورزش کند؟

توصیه می‌شود از فعالیت‌های سنگین و ورزش به مدت یک ماه خودداری کند .

لوگو کلینیک زیبایی اکسیر

سوال چهارم

جای بخیه بعد از عمل باقی می‌ماند؟

اگر عمل زیبایی با دقت و به خوبی انجام شود بخیه‌ها در کمترین مواقع قابل رویت می‌باشد. بخصوص زمانی که قسمت بالای پلک در حالت باز بودن است.

لوگو کلینیک زیبایی اکسیر

سوال پنجم