کاشت مو چیست و چرا انجام می‌شود؟

کاشت مو و ابرو امروزه به دلایل متعددی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم داشت رواج بسیار زیادی یافته‌اند، افراد زیادی به سراغ این شیوۀ درمانی برای ترمیم موهای آسیب دیدۀ خود و یا جایگزین کردن موهای از دست رفته می‌روند از کاشت مو استفاده می‌کنند مزایای کاشت مو نسبت به روش‌های مشابه دیگر بسیار زیاد و قابل توجه است.

 

کاشت مو

کاشت مو معمولاً با هدف اضافه کردن موهای بیشتر به ناحیه یا منطقه‌ای روی سر یا صورت فرد انجام می‌شود که ممکن است. موهای آن قسمت نازک شده باشند و یا به کلی دچار ریزش و طاسی شده باشد از مزایای کاشت مو این است که در آن از موهای سر خود فرد در قسمت‌های پرپشت‌تر و ضخیم‌تر، که معمولاً ناحیۀ پشت گردن بوده استفاده می‌شود و آن موها به منطقۀ کم مو یا طاس مورد نظر پیوند زده می‌شود.

 

 

دپارتمان کاشت مو، ابرو و ریش طبیعی

بهترین خدمات زیبایی و لیزر پوست و مو
با کامل‌ترین تجهیزات و پزشکان حاذق

کاشت مو

کاشت مو

کاشت ابرو

کاشت ابرو

کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت مو چیست و چرا انجام می شود؟

در سراسر جهان حدود ۶۰ درصد از مردان و ۵۰ درصد از زنان در شرایط سنی و موقعیت خاصی ریزش مو را تجربه می‌کنند و این آمار همه ساله به صورت صعودی در حال رشد است. از مزایای کاشت مو این است که می‌تواند روند ریزش مو را به تأخیر بیندازد و یا به کلی آن را متوقف کند.

 

 

کاشت مو و ابرو چقدر زمان لازم دارد؟

[/cz_title]

این مسئله کاملاً به این بستگی دارد که شما می خواهید عمل کاشت مو را روی چه سطحی از پوست سر خود انجام بدهید و اندازۀ آن چقدر است. به صورت میانگین کاشت مو حدود ۴ تا ۸ ساعت زمان نیاز دارد تا به صورت دقیق و کامل انجام بشود.

[/vc_column][/vc_row]
پس از کاشت مو چه کارهایی باید انجام دهید؟

پس از کاشت مو چه کارهایی باید انجام دهید؟

از مزایای کاشت مو و ابرو این است که بهبودی در آن به سرعت حاصل می‌شود و مراقبت‌های اندکی بعد از انجام شدن کاشت مو مورد نیاز خواهد بود بعد از انجام شدن پیوند مو ممکن است پوست سر فرد کمی لطیف و نازک بشود و نیاز باشد تا به مدت چند روز از داروهای مسکّن و ضد درد و التهاب استفاده کند.

جراح حداقل به مدت دو روز سطح پوست سر فرد را باند پیچی خواهد کرد اغلب افراد بعد از استراحت ۵ روزه بعد از کاشت مو و مصرف کردن داروهای ضد التهاب و آنتی‌بیوتیک‌های تجویز شده می‌توانند به فعالیت‌های روزمرۀ خود برگردند طی دو تا سه هفته بعد از انجام شدن کاشت مو، موهای پیوند زده شده از بین می‌رود فرد باید منتظر رشد موهای جدید روی سر خود باشد اکثر افرادی که کاشت مو انجام داده اند که بعد از گذشت زمانی حدود شش الی نه ماه ۶۰ درصد از موهای خود را باز خواهند یافت برخی از جراحان بعد از انجام کاشت مو به منظور بهره‌برداری هرچه بیشتر فرد از مزایای کاشت مو، برای بهبود و رشد سریع‌تر داروی ماینوکسیدیل (Rogaine) را برای مصرف تجویز می‌کنند ولی تأثیرهای این دارو هنوز به صورت کامل اثبات نشده است همچنین ممکن است جراح برای از بین بردن تورم‌های موقتی ایجاد شده بعد از پیوند مو، از تزریق داروی تریامسینولون برای کاهش و بهبود میزان تورم در مناطق سر استفاده کند که کاملاً بی‌خطر است و عوارض مخصوصی ندارد.

 

رزرو نوبت

قرارهای مراقبت‌های اولیه و برخی از تخصص‌ها

خدمات(ضروری)
[/cz_content_box][/vc_column][/vc_row]