لیزر موهای زائد پا مزیت‌های زیادی در بر دارد، زیرا صاف و لطیف بودن پاها برای تمام خانم‌ها اهمیت زیادی دارد و به دلیل وسعت بالای این ناحیه اصلاح آن با روش‌های سنتی بسیار وقت‌گیر و طاقت فرسا خواهد بود. با انجام لیزر این ناحیه از بدن برای همیشه از اصلاح هر روزه پاهای خود خلاص می‌شوید. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برترین دستگاه لیزر جهان و دارای سیستم خنک‌کننده بوده و نتایج عالی در بر دارد. کلینیک اکسیر با استفاده از دستگاه‌های لیزر الکساندرایت و با حضور همیشگی پزشک متخصص پوست و مو برترین مرکز درمانی لیزر تهران بشمار می‌رود.

لیزر موهای زائد پا

لیزر موهای زائد پا

داشتن پاهای نرم، لطیف، براق و عاری از موهای زائد برای افراد بویژه خانم‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. پاها بیشترین قسمت بدن را تشکیل می دهند لذا افراد زمان زیادی را برای تمیز کردن و اصلاح آنها صرف می‌کنند. داشتن موهای زائد در پا مشکلاتی را برای خانم ها به همراه دارد. از طرفی اصلاح پاها به روشهای سنتی مانند تیغ و موم دردآور و در مواردی خطرناک است. لیزر موهای زائد پا ساده و راحت بوده و به عنوان یک راه حل قطعی و دائمی برای رهایی از موهای زائد بشمار می‌آید. رفع موهای زائد پا مورد توجه خانم‌ها و آقایان قرار دارد. البته آقایان ورزشکاری که به دلایل حرفه‌ای ترجیح می‌دهند که موهای بدن و پای خود را اصلاح کنند کم نیستند. در ادامه به بررسی نکات اصلی در مورد لیزر این ناحیه از بدن خواهیم پرداخت.

مزیت های لیزر موهای زائد پا

مزایای لیزر موهای زائد پا با الکساندرایت کندلا

لیزر موهای زائد پا با از بین بردن فولیکول‌های مو منجر به توقف رشد موهای زائد می شود. همچنین لیزر موهای پا به داشتن پوستی لطیف و نرم کمک می کند. با از بین رفتن دائمی موهای پا شما دیگری نیازی به اصلاح روزانه پاهای خود ندارید لذا در وقت شما صرفه‌جویی می‌شود و دیگر نگران خراش هایی که ممکن است با شیو کردن موهای زائد روی پاهای خود به وجود بیاورید نیستید. لیزر السکاندرایت کندلا برترین دستگاه لیزر مو در جهان محسوب می‌شود. طول امواج این دستگاه قابل تنظیم بوده و متناسب با نوع پوست و مو به فولیکول‌‎های مو تابیده می‌شود. دستگاه لیزر الکساندرایت دارای خنک کننده است لذا همزمان با تابش اشعه لیزر بر سطح پوست ماده خنک کننده پاشیده می‌شود. انجام این کار با الکساندرایت کندلا بدون درد است. لیزر الکساندرایت تاثیر زیادی در برطرف کردن موهای زائد داشته و درمان قطعی محسوب می‌شود.

لیزر موهای زائد پا با دستگاه الکساندرایت کندلا چگونه است؟

دستگاه الکساندرایت کندلا آمریکایی بوده و برترین دستگاه لیزر بشمار می‌آید. لیزر الکساندرایت برای رفع موهای تیره و مشکی بر روی پوست‌های روشن تاثیر زیادی دارد. معمولا طول امواج لیزر الکساندرایت کندلا ۷۵۵ نانو است. طول امواج قابل تنظیم بوده و می‌توان با انتخاب طول موج مناسب درمان موثری برای انواع پوست و مو داشت. دستگاه الکساندرایت کندلا دارای سیستم خنک‌کننده است که به افزایش کارایی و خنک شدن پوست در طول لیزر درمانی کمک می‌کند. ماده خنک‌‎کننده ممکن است تنها هوای خنک بوده و یا مایعات خنک‌کننده مانند کرایوژن در آن بکار رود. اشعه لیزر با تابیدن بر سطح پوست توسط رنگدانه های فولیکول مو جذب می‌شود. جذب لیزر توسط ملانین منجر به از بین رفتن  فولیکول های مو می گردد. بدین ترتیب انجام لیزر به رفع دائمی موها کمک می‌کند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع با دستگاه الکساندرایت کندلا

تعداد جلسات لازم برای رفع موهای زائد بستگی به نوع پوست و مو دارد. موهای تیره و ضخیم تاثیر پذیری بیشتری در برابر اشعه لیزر دارند. در صورتیکه لیزر موهای زائد پا که به رنگ روشن هستند به دلیل نداشتن ملانین یا رنگدانه در فولیکول مو تاثیری در بر ندارد. با توجه به اینکه فولیکول‌های مو دوره خواب و فعالیت دارند، لذا در هر بار لیزر ممکن است تعدادی از فولیکول‌ها فعال بوده و بسیاری دیگر غیر فعال باشند. بنابراین انجام لیزر درمانی در چندین نوبت می‌تواند منجر به حذف کامل موها شود. بطور معمول ما بین ۴ تا ۶ جلسه لیزر این ناحیه منجر به کسب نتیجه کامل می‌گردد.

لیزر موهای زائد پا با دستگاه الکساندرایت کندلا

آیا انجام دادن لیزر موهای زائد پا با الکساندرایت کندلا دردناک است؟

لیزر موهای زائد پا به دلیل ایجاد حرارت ناشی از برخورد لیزر بر سطح پوست ممکن است کمی دردناک باشد. از طرفی برخی افراد سوزش و سوزن سوزن شدن پوست را احساس می‌کنند. دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا دارای سیستم خنک‌کننده است. این سیستم که ممکن است هوای سرد و یا مایع خنک‌کننده کرایوژن باشد به فاصله چند صدم ثانیه قبل از تابیدن اشعه لیزر بر روی سطح پوست اسپری شده که به خنکی پوست و عدم احساس درد منجر می‌گردد. بنابراین فرد با خیالی آسوده به انجام این کار می‌پردازد.

عوارض لیزر موهای زائد پا با الکساندرایت کندلا

انجام این کار با دستگاه الکساندرایت کندلا هیچ گونه عوارضی در بر ندارد. دستگاه الکساندرایت کندلا برترین دستگاه لیزر جهان است که حداکثر نتیجه مطلوب را به همراه دارد. در موارد کمی افراد پس از اتمام لیزر درمانی بر روی پوست خود التهاب، سوزش، قرمزی، تورم و درد احساس می‌کنند که با استفاده از کمپرس یخ بر روی پا بعد از لیزر کاملاً قابل رفع است. پس از لیزر درمانی بهتر است لباس های پوشیده و راحت پوشیده و در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد پا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا معتبرترین دستگاه لیزر در جهان است. این دستگاه ساخت کشور آمریکا بوده و کلیه مجوزات و تائیدات لازم از سازمان بهداشت و سازمان غذا و دارو آمریکا را کسب کرده است. دستگاه لیزر الکساندرایت قابلیت تنظیم طول موج داشته و برای انواع پوست مناسب است.از ویژگی‌های این دستگاه داشتن سری قابل تعویض و اختصاصی برای هر مراجعه کننده است که به آن دیستنس گیج می گویند، این سری باعث می شود که امکان انتقال هرگونه بیماری پوستی به صفر می شود. البته نتیجه حداکثری دستگاه برای لیزر موهای زائد پا در پوست های روشن و موهای تیره است.

مراقبتهای پس از لیزر موهای زائد

نکات و مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد پا

پس از انجام لیزر ممکن است احساس سوزش، درد، تورم، قرمزی و التهاب داشته باشید. تا ۲۴ ساعت به حمام نروید. از استخر، سونا و جکوزی تا مدت یک هفته دوری کرده و از تابش مستقیم آفتاب در امان باشید. استفاده از کرم‌های ضد آفتاب توصیه می‌شود. همچنین می‌توانید از کرم های بی حسی موضعی ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از درمان برای کاهش درد استفاده کنید ولی فراموش نکنید که باید قبل از لیزر  ناحیه مورد نظر را کاملاً با آب و صابون بشویید. لوسیون‌های حاوی الکل ممنوع بوده و از خاراندن پوست خود پرهیز کنید.

هزینه و قیمت لیزر کل موهای زائد پا

هزینه لیزر این قسمت از بدن بسته به نوع پوست، تراکم موهای پا و تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر درمانی متفاوت است. برای اطلاع از هزینه لیزر کل موهای پا با مشاوران کلینیک زیبایی اکسیر تماس بگیرید.

کلینیک اکسیر برترین مرکز لیزر درمانی تهران

چرا کلینیک اکسیر به بهترین مرکز لیزر تهران تبدیل شده است؟

کلینیک زیبایی اکسیر از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن لیزر الکساندرایت کندلا برای لیزر موهای زائد پا استفاده می کند. کلیه لوازم و سری‌های دستگاه که بر روی پوست قرار می‌گیرند یکبار مصرف و برای هر فرد جداگانه استفاده می‌شود. از طرفی اکسیر دارای کادر درمانی مجرب و متخصصان زیبایی است که آنرا تبدیل به برترین مرکز لیزر تهران نموده است.