شرایط لیزر
پکیج 1000 شاتی لیزر
پکیج 1500 شاتی لیزر
پکیج 2000 شاتی لیزر

پکیج شاتی لیزر

لیزر شاتی یک فناوری مدرن در زمینه زیبایی است که از لیزرهای دیودی با تکنولوژی پیشرفته استفاده می‌کند. این روش با کمک پالس‌های کوتاه لیزر، موهای زائد را با اثربخشی بیشتری کاهش می‌دهد. لیزر شاتی به صورت مؤثری موهای تار و زیر پوستی را حذف کرده و عوارض کمتری نسبت به روش‌های دیگر دارد. این شیوه توسط کلینیک‌ زیبایی اکسیر ارائه می‌شود و به افراد کمک می‌کند تا موهای زائد خود را به طور دائمی کاهش دهند. پکیج شاتی لیزر برای افرادی که به دنبال راهکاری موثر و مقرون به صرفه برای از بین بردن موهای زائد بدن خود هستند، مناسب است.

 

آفر ویژه پکیج های شاتی لیزر در کلینیک اکسیر

کلینیک زیبایی اکسیر با هدف ارتقاء خدمات به مشتریان وفادار خود، پیشنهادی فوق‌العاده ارائه کرده است. افرادی که تاکنون ۶-۸ جلسه لیزر را در کلینیک ما تجربه کرده‌اند، می‌توانند از پیشنهادات ویژه پکیج‌های شاتی لیزر بهره‌ ببرند. پکیج‌ شاتی لیزر این امکان را به شما می‌دهد که پس از پایان جلسات اصلی لیزر موهای زائد، با کمترین هزینه و به شکل مؤثر از جلسات اضافی لیزر مو استفاده کنید.
مراجعین عزیز می‌توانند بسته به نیاز شخصی و ناحیه‌ای که نیاز به لیزر موی زائد دارد، یکی از این پکیج‌ها را انتخاب کنند و به پوستی صاف و درخشان برسند. پکیج‌های شاتی لیزر از نظر مالی نیز به صرفه هستند و این امکان را به شما می‌دهند که با هزینه‌ کمتر به شارژ لیزر موی بدن خود بپردازید.

 

پکیج‌ شاتی لیزر کلینیک اکسیر شامل موارد زیر می‌شود:

  • پکیج ۱۰۰۰ شاتی لیزر
  • پکیج ۱۵۰۰ شاتی لیزر
  • پکیج ۲۰۰۰ شاتی لیزر

 

ویژگی‌‌های شات لیزر

 

تکنولوژی شات لیزر علاوه بر مقرون به صرفه بودن، ویژگی‌هایی دیگری هم دارد که عبارتند از:

  1. سرعت و کارایی: از ویژگی‌های برجسته شات لیزر، سرعت عمل آن است. با هر بار تخلیه انرژی روی سطح پوست، یک ناحیه از بدن پوشش داده می‌شود و این رخداد در یک ثانیه اتفاق می‌افتد. به عبارت دیگر، در کمتر از یک دقیقه می‌توانید به راحتی نواحی مختلف بدن خود را از موهای زائد پاک کنید.
  2. استفاده از لیزر پالسی: متخصصین زیبایی اکسیر در این پکیج¬ها از لیزر پالسی استفاده می‌کند. این ویژگی باعث می‌شود لیزر به بهترین شکل با ریشه و فولیکول مو تعامل برقرار کند و موهای اضافی از بین بروند.
  3. توانایی کنترل دقیق: در لیزر شاتی امکان تنظیم توان لیزر برای نواحی مختلف بدن وجود دارد؛ بنابراین می‌توانید تطابق مناسبی برای نوع و ضخامت موهای خود ایجاد کنید و از نتایج بهتری برخوردار شوید.

 

چرا باید شات لیزر را انتخاب کنید؟

  • کارایی بالا و نتایج دائمی: شات لیزر نه تنها موهای زائد را به طور موثر از بین می‌برد؛ بلکه به مرور زمان، مانع رشد مجدد موی زائد می‌شود. برای داشتن پوستی نرم، صاف و بدون موهای زائد بهتر است این روش را انتخاب کنید.
  • سهولت و سرعت: شات لیزر یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین روش‌های حذف موهای زائد است. جلسات انجام شده در کلینیک زیبایی اکسیر این امکان را به شما می‌دهند که بدون نیاز به تنظیمات پیچیده و بدون درد و مشکل خاص، به زیبایی مطلوب دست پیدا کنید.
  • روشی امن و کاربردی: دستگاه‌های شات لیزر با دقت و کنترل بالا طراحی شده‌اند و از پوست شما در برابر هر گونه آسیبی جلوگیری می‌کنند. تکنسین مجموعه اکسیر این دستگاه را با دقت بالا، روی ناحیه تحت درمان قرار داده و با تنظیمات مناسب، عمل لیزر را انجام می‌دهد.

 

پکیج‌های شاتی لیزر بهترین روش برای حذف موی زائد بدن

در نهایت اگر به دنبال راهی سریع، موثر و ایمن برای رفع موهای زائد بدن خود هستید، روش شات لیزر در کلینیک زیبایی اکسیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با توجه به ویژگی‌های برجسته این روش و کارآیی بالای آن، می‌توانید با خیالی راحت به نتایج عالی آن اعتماد کنید و به هدف خود که رهایی از موهای زائد است، برسید.