تخفیف مزوتراپی

ریزش مو یکی از شایع ترین مشکلات پوست و مو در دنیاست. ریزش مو می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد.
گاها ریزش از مسائل ژنتیکی نشات می گیرد و گاهی هم ناشی از بیماری ها و اختلالات هورمنی و مسائل دیگری است. اما این مشکل بسیاری از خانوم ها را نگران می کند چرا که با ریزش مو زیبایی آنها به خطر می افتد.
بسیاری از بانوان این مشکل را با اکستنشن مو جبران می کنند. اما آیا می دانید اکستنشن خود مضراتی به همراه دارد؟ قرار است اکستنشن طبیعی با مزوتراپی مو را به شما معرفی کنیم که دیگر نیازی به اکستنشن نداشته باشید.
مزوتراپی مو یکی از روش های درمانی به نسبت جدید به شمار می رود که می تواند همراه با دیگر درمان های مو یا به تنهایی استفاده شده و تاثیرات بسیار خوبی داشته باشد.
در این روش با تنظیم کردن فاکتور های رشد، ویتامین ها و پروتئین ها در پوست سر افرادی که مبتلا به ریزش مو هستند، درمان صورت می گیرد. در دنیای امروز مزوتراپی یکی از سریعترین روش ها برای درمان ریزش موهاست و به ایجاد تعادل هورمونی و غلبه بر عوامل مختلف مؤثر بر ریزش مو کمک می کند.
این روش برای اعمال نیاز به جراحی ندارد و از جمله روش های غیر تهاجمی به شمار می رود. در روش مزوتراپی دارو های به طور مستقیم در محل ریشه‌ی مو تزریق می شوند.

مزوتراپی مو چیست؟

تزریق متقیم انواع ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز مو مثل کلسیم، منیزیم، زینک، مس، سلنیم، پتاسیم و آهن می باشد. این عملیات برای مو و کف سر بسیار موثر است. مزوتراپی یک روش مدرن و پرطرفدار برای جلوگیری از آسیب های مو می باشد که به کاهش شوره سر هم کمک می کند

معجزه مزوتراپی موی سر

  • توقف ریزش مو
  • رویش مجدد مو
  • کاهش شوره کف سر
  • آبرسانی و افزایش ضخامت ساقه مو
نمایش ویدیو درباره مزوتراپی
نمونه کار مزوتراپی

روش مزوتراپی بدون درد است. و برای رویش مجدد مو تقویت مو و کاهش اثر دی هیدروتستسترون مورد استفاده قرار میگیرد.

ریزش مو یک چالش بی‌پایان برای بسیاری از مردان و حتی برخی از زنان است. یکی از راه‌های کمک به رشد و جلوگیری از ریزش مو انجام مزوتراپی مو است.

داروهایی همراه با هورمون‌های محرک رشد مو در فولیکول‌ها برای استفاده در مزوتراپی فرموله شده‌اند و موجب می‌گردند تا میزان رشد مو و همچنین حجم مو پس از استفاده این ترکیبات در یک بازه زمانی مشخص افزایش پیدا کند. از مزوتراپی می‌توان به‌عنوان عملی پیشگیرانه برای ریزش مو و روشی برای رشد مجدد مو استفاده شود.

مزوتراپی (Mesotherapy) عبارت است از وارد کردن گروهی از مواد فعال بیولوژیک با سوزن‌هایی بسیار ریز به داخل پوست.

این مواد می‌توانند شامل انواع ویتامین، دارو (مانند ماینوکسیدیل) یا فاکتورهای رشد (مانند فاکتورهای رشد انسولینی) باشند.

برای رزرو نوبت یا مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید

تماس با ما