زاویه سازی صورت در کلینیک اکسیر

زاویه سازی صورت در کلینیک اکسیر


همه چیز در مورد زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت ؛ همه آقایان و خانم ها تلاش می کنند تا به زیبایی و جذابیت برسند. اما همیشه یادتان باشد که زیبایی و جذابت صورت شما اولویت است.

همه انسان ها دوست دارند صورتی بی نقص داشته باشند و همه چیز در چهره آن ها متناسب باشد. زاویه سازی صورت نیز یکی از راهکارهایی است که با متقارن تر کردن صورت شما به زیبایی و جذابیت شما می افزاید. به عبارتی با زاویه سازی صورت، آنقدر زیبا می شوید که این زیبایی می تواند بر روی اعتماد به نفس و عزت نفس شما بسیار تاثیرگذار باشد.

اما زاویه سازی صورت چیست؟ چگونه انجام می شود؟ آیا عوارض جانبی دارد؟ اگر به دنبال پاسخ این سوالات هستید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا بتوانید با انتخابی درست و زاویه سازی صورت خود به زیبایی دو چندانی برسید.

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت چیست؟

زاویه سازی صورت یکی از روش های زیبایی و جوان سازی است که امروزه بسیاری از آقایان و خانم ها مشتاق به انجام آن ها هستند. به این روش، روش مادلینگ چهره نیز می گویند. زاویه سازی صورت باعث می شود تا شما به زیبایی، جوان سازی پوست برسید. همچنین این روش زاویه بینی شما را رفع و غبغب شما را از بین می برد. همچنین از طریق راهکار زاویه سازی صورت می توانید به چانه خود حالت دهید.

در این روش صورت بعد از انجام عمل به فرم V در می آید. چرا که همه افراد در کل دنیا به دنبال این فرم صورت هستند و می خواهند که به سبک نزدیک شوند. روش زاویه سازی و یا مادلینگ چهره دقیقا این را برای شما عملی می کند.

عمل زاویه سازی از آن دسته از عمل های زیبایی است که بین خانم و آقایان جوان بسیار رایج است. در این عمل، پزشک آن نقاطی از صورت را که نقش کلیدی در زیبایی صورت دارند را برجسته تر می کنند تا تناسبی بین آن نواحی با دیگر اجزای صورت برقرار شود.

این نقاط مهم می تواند زاویه فک، خطوط فک، گونه و چانه باشد که با روش های مختلفی که برای زاویه سازی بکار گرفته می شود بین این اجزا و دیگر اجزای صورت تناسب ایجاد می شود.

تزریق چربی دائمی ، راهی برای جوانسازی پوست

به طور کلی عمل زاویه سازی بیشتر بر روی فک متمرکز است و اکثر تغییرات در این عمل در آنجا انجام میشود. به این گونه که در روش مادلینگ چهره فک کشیده تر می شود و حالتی مانند V به خود می گیرد. بنابراین فک صورت کوچک تر می شود. با کوچک تر شدن فک، صورت شما لاغر و برجسته تر به چشم می آید.

باید بگویم روش زاویه سازی تنها برای زیبایی کاربرد ندارد بلکه این روش جنبه درمانی نیز دارد. چرا که بسیاری از انسان ها به صورت مادرزادی و یا در اثر یک حادثه، مانند تصادف در ناحیه فک خود دچار مشکل هستند.

نحوه انجام زاویه سازی صورت

روش های مختلف انجام زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت می تواند به روش ها متفاوتی انجام گیرد. در واقع با پیشرفت علم روش های مختلفی جهت زاویه ساز شدن صورت پدید آمده است.

تزریق چربی:

یکی از روش ها که جز اولین روشی است که می خواهیم آن را معرفی کنیم، تزریق چربی به صورت است. طی این فرآیند برای آنکه فرم صورت افراد را به همان شکل معروف یعنی V در بیاورند، بخشی از چربی شکم و یا پهلوی شما را برمی دارند و به صورت تان تزریق می کنند.

البته ناگفته نماند که بسیاری با دیدن این جمله که از پهلو و شکم شان چربی برمی دارند، فکر می کنند لاغر هم می شوند و این روش را انتخاب می کنند. اما باید بگویم میزان این برداشت چربی آن قدری نیست که بتواند باعث لاغری شما شود.


شاید این مقاله برای شما مفید باشد: مزیت تزریق چربی ؛ راهی برای جوانسازی پوست 

استفاده از نخ:

اگر شما هم از چین و خطوط پیری روی صورت خود احساس بدی دارید و حس می کنید روز به روز به پیری نزدیک تر نی شود بهتر است زاویه سازی صورت را با استفاده از نخ انجام دهید. این نخ ها پوست شما را لیفت می کنند و به پوست صورت خود را به سمت بالا هدایت می کنند.

در حقیقت سبب کشیده تر شدن پوست شما می شوند. عده ی بسیاری فکر می کنند این روش، روش ماندگاری جهت زاویه سازی صورت نیست اما باید بگویم اثر این روش تا چندین سال می تواند نتایج مثبتی بر روی پوست شما داشته باشد.

به عبارتی بعد از گذشت ۶ ماه که نخ های لیفت به داخل پوست شما جذب شدند می توانید به مدت ۲ سال یا حتی بیشتر (که این بسته به نوع پوست شماست) از فواید آن استفاده کنید.

یم نکته ی بسیار مهم که در خصوص این مدل زاویه باید به آن خیلی توجه کنید، محلی است که باید لیفت در آن صوت گیرد. چرا که میزان تعداد بخش های لیفت در صورت بستگی به هدف افراد برای از بین بردن خطوط خاصی از صورت خواهد داشت.

تاثیر بی نظیر تزریق مزوژل بر رفع چین و چروک و زیبایی پوست

ژل تراپی:

ژل ترابی یکی دیگر از روش های است که می تواند باعث پر شدن قسمت هایی از صورت شما شود. در این روش به صورت شما مقداری ژل کلسیم و یا اسید هیالورونیک تزریق میشه که همین امر باعث پر شدن صورتتان می شود.

اما چگونه این ژل ها به صورت شما اضافه می گردد. پزشکان برای ورود بهتر ژل به صورت شما و انجام این فیلرها، روش های مختلفی از جمله کانولا و سوزن را استفاده می کنند. این دو روش یکی از رایج ترین تکنیک های ژل ترابی است. با افزودن ژل به پوست و فیلر نقاط مختلف، صورت شما متقارن تر خواهد شد.

همچنین در این روش نقاط برجسته صورت که باید پر باشند نیز بیشتر به چشم می آیند که این امر جذابیت و زیبایی شما را دو برابر می کند.

یکی از مهم ترین ناحیه صورت که به آن ژل اضافه می کنند چانه است. شاید تا شما اسم تزریق را می شنوید احساس کنید این روش باید بسیار دردناک باشد.

اما اگر از افرادی که این کار را انجام داده اند سوال بپرسید می گویند کوچکترین دردی احساس نکرده اند. این روش اصلا دردناک نیست اما باز هم برای اینکه حین اضافه شدن و تزریق ژل یا فیلر شما کوچکترین دردی نداشته باشید از بی حس کننده ها قبل از تزریق استفاده می کنند که حتی کوچکترین آسیبی نیز به شما وارد نخواهد شد.


شاید این مقاله برای شما مفید باشد :  تزریق ژل و بوتاکس بهترین روشهای جوانسازی پوست 

 

فیلم تزریق ژل لب ؛ فرم دهی به لب ها 

 

 زاویه سازی صورت با کانتورینگ

کانتورینگ، راحت ترین روش زاویه سازی صورت

اگر هیچ کدام از روش های بالا به چشم تان مطلوب نیامده است باید بگویم این روش آخر می تواند ساده ترین روش برای زاویه دار کردن صورت باشد. این روش را باید در آرایش های خود با پودر کانتورینگ و هایلایت در کنار هم استفاده کنید. با این مواد آرایشی به راحتی می توانید نقاط مختلف صورت خود را برجسته کنید.

برای مثال می توانید با استفاده از کانتورینک خطوط روی بینی خود را مشخص کنید در نتیجه بینی شما بسیار خوش فرم به چشم می آید. تنها در این روش باید بدانید کجا را با این ابزارها برجسته کنید و همچنین باید بین کانتور و هایلایت را بدانید.

این هم نوعی روش بی دردسر زاویه سازی صورت به حساب می آید که می شه گفت جز کم هزینه ترین روش ها و موقت ترین روش زاویه سازی یا مادلینگ چهره است.

 تزریق بوتاکس

فرم عضویت در گروه واتساپ

  مزیت های زاویه سازی صورت

  تقارن بخشیدن به صورت یکی از مواردی هست که شاید چهره ما را ۱۰ برابر تغییر دهد و بر جذابیت ما بیافزاید. این امر باعث می شود تمامی نواحی صورت شما به تناسب برسند. اگر صورت خود را از وسط خط بکشید باید کاملا در تقارن کامل باشند که در بسیاری از مواقع هم این تقارن در صورت وجود دارد.

  اصلاح زوایای اجزای صورت برای مثال اصلاح خط بینی و زاویه ی آن می تواند از دیگر مزیت های زاویه سازی یا مادلینگ صورت به حساب بیاید. همچنین این روش با به تناسب رساندن صورت و از بین بردن خطوط و چین و چروک های صورت به جوان سازی صورت کمک می کند و باعث می شود شما سالها جوان تر از سن تان به چشم بیایید که این موضوع بر روی روحیه شما قطعا تاثیرگذار خواهد بود و باعث می شود اعتماد به نفس شما روز به روز بیشتر شود.

  همچنین یکی دیگر از مزیت هایی که برای این روش می توان نام برد، رفع غبغب است. بسیاری از افراد از داشتن غبغب زیاد رنج می برند، با زاویه دار کردن صورت و درآوردن آن به شکل V می توان مشکل غبغب در افراد را نیز رفع کرد.

   

  فیلم اصلاح فرم بینی

   

   زاویه سازی صورت یا مادلینگ

  چه کسانی می توانند عمل مادلینگ چهره یا زاویه سازی صورت را انجام دهند؟

  شاید این سوال در ذهن شما باشد که آیا می توان از روش زاویه سازی صورت استفاده کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم خیر، افرادی کاندید این کار هستند که حالت صورت شان دارای ویژگی خاصی باشد. این روش برای افرادی مناسب است که فرم صورت شان ویژگی های زیر را دارا است:

  • افراد که دارای فک عریض و پهنی هستند.

  • برخی از کسانی که فک مربعی دارند.

  • افرادی که فرم چانه شان دایره شکل است.

  • افرادی که خط فک صافی دارند و بی فرم است.

  • افرادی که گونه های درشت و چاقی را دارا هستند.

  • بانوانی که فک فرم مردانه دارند.

  • افراد دارای گونه های لاغر

   

  جهت مشاوره رایگان با پزشکان مجرب  و رزرو نوبت  مرکز تخصصی پوست و زیبایی اکسیر همین حالا با ما تماس بگیرید.️

  آدرس شعبه یک: یوسف آباد، خیابان هجدهم ، پلاک ۱۰

   ۰۲۱-۸۸۰۶۷۱۷۵

  ۰۲۱-۸۸۵۵۷۶۰۱-۳

  امتیاز ما
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۲ میانگین: ۵]

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   × مشاوره رایگان واتساپ